| alexaa123 a întrebat:

Vine Crăciunul! Ce cadou sa i iau tatălui meu?

Răspuns Câştigător
| ForYouAndForMe a răspuns:

Salut, daca vrei sa ii faci un cadou frumos tatalui tau si acesta sa se si bucure de el at. stai un pic si gandeste-te. Cum e el?
Daca e genul de om care sta mai mult prin casa, gandeste-te sa ii cumperi un cadou care sa ii infrumuseteze incaperea, cum ar fi un tablou, un bibelou, sao orice fel de coratiuni crezi tu ca i s-ar potrivi.
Daca e genul de om care e activ 24 din 24, fie ca munceste fie ca face sport sau se distreaza in orice alt fel, gandeste-te sa ii cumperi un cadou care sa ii placa ii functie de ce practica el. ca exempu:daca face sport gandeste-te sa ii cumperi o pereche noua si foarte buna de adidas sau un cronometru care sa il ajute sa se depasasca pe sine, tu stii mai bine ce e pentru. el.
Daca ii plac mai mult accesoriile sau hainele gandeste-te sa ii cumperi un ceas, un fular chic sau chiar o haina misto sau un portofel nou si stilat.
Iar daca e mai intelectual, ii place sa gandeasca mult, sa gaseasca raspunsuri la probleme si te ajuta chiar si pe tine mai mereu gandeste-te sa ii cumperi ceva pe masura lui cum ar fi o care buna, un film bun sau bilete la teatru,( daca e microbist du-te cu el la un meci).
Sper ca ti-am fost de folos si mult noroc in alegerea perfecta.
Funda?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Carnetul de note cu toate notele trecute la zi.