| Gabriela139 a întrebat:

Voi ce le faceti parintilor de Craciun?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ii cumpar ceva unei rude pentru ca parintii lucreaza in strainatate si stau singur in casa.

| William a răspuns:

Pai ce sa le fac... le pun sare in cafea, ascund telecomanda (eu nu ma uit la TV fiindca nu am timp), pun piuneze pe scaune, dau cu sampon pe jos in baie, opresc apa calda dimineata (tata face dus inainte sa mearga la servici), pun adeziv pe manerul periutei de dinti, pun spirt pe prosopul de fata (tata se barbiereste in fiecare dimineata) si cam atat. Dar tu ce le faci parintilor de Craciun?

| Woodenpints91 a răspuns:

Griji şi probleme. straight face

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îi iubim.
Pe curând!

| DarkBlood32 a răspuns:

Bucurii si dragoste.happy

| viorelmmv a răspuns:

Cu mult mai multa atentie si respect ei se multumescwinking

| IepurasPerfect a răspuns:

Ii ajut sa terminam impreuna sarmalele (de mancat, evident)

| Dy3nnuTzyK a răspuns (pentru IepurasPerfect):

Vezi sa nu te ingrasi whistling :-s...:*

| crestiniromani a răspuns:

Dragostea noastra!

| Andrut2a a răspuns:

Vad ca aproape toti de aici te-au luat la baza.......RUSINE laughing

| Dy3nnuTzyK a răspuns (pentru Andrut2a):

rolling on the floor

| Andrut2a a răspuns (pentru Dy3nnuTzyK):

Ce e asa amuzant la comentariul meu?

| iubiticalove22 a răspuns:

Cadouri, nu de acelea scumpe nu pentru ca nu merita sau altceva, cumpara din suflet, cam ce ar avea nevoie ii bucura mult. Stai cu ei de craciun, nu e imic mai frumos decat craciunul in familie!