| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va manifestati cand sunteti nervoisi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Iar tu iti tai ***** si o pui la cuptor si le dai la profii tai si le zici ca este piept de pui rolling on the floor

27 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma cert, trantesc ceva si ma calmez

| Holocaust a răspuns:

Mă duc... undeva,în pat,sau ies afară să mă plimb,să-mi văd de problemele mele, să am linişte ca să-mi treacă.
Partea naşpa e că se mai găseşte câte unu' să se ţină după tine, cică să-ţi fie alături, şi atunci mă apucă nervii şi mai tare, şi iese urât.Trântesc uşi, încep certuri... orice ca să rămân singură.:d Dar îmi trece repede.

| Fiction a răspuns:

Incep sa tip la cei din jurul meu..sa le reprosez faptul ca incearca sa ma linisteasca.Sau numar pana la 10.Eu nu ma pot "controla", am incercat.

| MCRgurl a răspuns:

Ascult niste muzica si imi trece.asta ar trebui sa faceti toti.

| DimLight a răspuns:

Uneori spargeam ceva, orice..mai putin capete laughing dar acum ma relaxez cu alcool si muzica pentru ca nu are sens sa te enervezi, o metoda buna e sa te culci sau sa iesi la o terasa cu buni prieteni, fii chillhee hee

| DimLight a răspuns:

Sau poti sa iti bagi o telecomanda in cur asa cum a facut ala de i-a oprit masa contul de WoW laughing

| GoLoveYourself a răspuns:

In cel mai bun caz incerc sa ma calmez, in cel mai rau caz sparg o cana laughing

| Crucified a răspuns:

Injur,stau intr-un colt singur al camerei, plang chiar daca sunt baiat, pun piedici la lume

| DimLight a răspuns (pentru Crucified):

Iti tai putulica cu lama si o frigi pe gratar, nu? ..si le-o dai la vecini zici ca ai taiat un miel (cu o nara) laughing

| anonim_4396 explică (pentru DimLight):

Ce ai tu de impartit cu el straight face?

| Reek54 a răspuns (pentru DimLight):

You're funny laughing

| Reek54 a răspuns (pentru Crucified):

You're not funny sad

| Crucified a răspuns (pentru DimLight):

Iar tu iti tai ***** si o pui la cuptor si le dai la profii tai si le zici ca este piept de pui rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sparg tot, injur, lovesc oameni. crazy dog.

| Criiistinutsa a răspuns:

Plang laughing si trantesc.

| FlAiser a răspuns:

Eu injur tip si ascult muzica rock pentru ca ma face sa dau afara toti nervii incearca muzica rock doar cand esti nervoasa

| CharlieHarper a răspuns:

Arunc cu un butoi în orice văd

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Bea apa si te vei linisti, de ce sa te enervezi, considera ca nu merita sa te enervezi, stresul face rau inimi.

| anonim_4396 explică (pentru Dragos_Arapasu_1994):

Dar cine a zis ca ma enervez thinking, am intrebat cum va manifestati voi happy.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e general valabil ce am zis, nu ca te-ai enerva, scuze, asa daca se intelege.

| anonim_4396 explică (pentru Dragos_Arapasu_1994):

O zi buna happy.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Perfect.happy

| DjLayla a răspuns:

Incerc sa nu fiu nervoasa. Dar si cand sunt injur sau ma duc si ma plimb putin sau fac ceva sa ma tina ocupat pana imi revin.

| pavdany92 a răspuns:

Incerc sa nu fiu nervos dar si cand sunt ma duc si ma plimb putin sau fac ceva sa ma tina ocupat pana imi revin

| LordCronos a răspuns:

Nu pot sa ma calmez, imi ies din fire, fac urat... ma iau la cearta cu toti... thinking De la jocuri probabil. Nu stiu sa pierd laughing

| anonimul325360 a răspuns:

Pai eu ma plimb cu bicla sau sun pe cineva sa vb cu el si sa iesim la un mc mai facem o gluma

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Eu de ex. nu vb cu nimeni si stau in camera mea iar uneori plang sau merg sa ma plimb cu cea mai buna prietena a mea!

| RoNiCuTzA a răspuns:

Adica daca esti nervos nu trebuie sa suferi pe cineva asa ca e
bine sa le spui apropiatilor tai ce ai pe inima.Acesta este sfatul meu!