| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de aproape 1 saptamana, am vorbit cu ea incontinuu pe facebook, ne-am vazut la liceu, si noptile le petreceam cu ea la telefon, la ora 8-9 noi trebuia sa fim la scoala si ne culcam la ora 5-6. au fost nopti in care nu dormise ca sa stea cu mine.

Ei bine vorbeam orice, ea mi-a spus ca ma place, ca a avut crush pe mine, mi-a spus cele mai intunecate secrete ale ei, etc etc e 100% sigur ca vrea sa fie ceva mai mult intre noi.

Eu am incercat sa fiu baiatul perfect, o duceam acasa dupa scoala, chiar o data nu am fost la scoala si am mers ca sa o duc pe ea, chestia e ca stiu ca fetelor le place mult faza cu inabordabilul si nah baietii care nu sunt interesati de ele gen. Eu am fost perfect, i-am dat si de inteles ca o vreau etc etc.

Azi am iesit cu ea si la sfarsit cand am dus-o acasa am dat sa o sarut, mi-a dat doar un pupic pe buze, am stat putin si am incercat iar, doar un pupic iar. cand am ajuns acasa m-am panicat, cum sa mi se intample asa ceva.

Am vorbit cu ea si am reactionat mult prea lame, i-am spus multttttt prea in fata lucruri. mi-a spus ca ei nu ii place sa se grabeasca... Acum e schimbata, dar e posibil doar sa mi se para mie.

E din cauza ca deja s-a plictisit de mine oare? E din cauza ca nu sunt putin secretos si inabordabil cum le plac fetelor?

Ce sfaturi puteti sa imi dati?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Inabordabilul le place fetelor care nu știu ceea ce vor sau ce simt și care nu vor ceva de lungă durată. Pe scurt, fetelor imature.

| nufolosesc22 a răspuns (pentru T0T):

Mersi mult, mai astept sfaturi daca mai ai!

| T0T a răspuns (pentru nufolosesc22):

Păi am spus ceva general, eu nu știu dacă e din cauza asta neapărat, pot fi și alte cauze. Mai ai răbdare un pic să vezi cum evoluează toată chestia și îți vei da seama dacă merită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e doar timida, adica daca nu voia sa te sarute sigur nu te mai pupa pe buze. Evita, facea ea ceva. Cati ani aveti?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cati ani ai? Tu data viitoare neaparat mai incerci sa o saruti!

| niki1003 a răspuns:

Nu cred ca s-a plictisit de tine. poate trebuie sa astepti pana e gata de acest pas. poate pentru ea nu sunteti destul de aproape. cea mai buna solutie e sa vorbesti cu ea din nou si sa o intrebi dc nu vrea sa treaca la acest pas. daca si asta nu merge arata-i ca esti langa ea orica va spune.

| nufolosesc22 a răspuns (pentru niki1003):

Mi-a spus ca nu e destul de tupeista, pentru ca altfel probabil ma saruta.

| niki1003 a răspuns (pentru nufolosesc22):

Citi ani are?