| DinuSalvatore a întrebat:

Vreau sa fac un retur la kaufland dar nu mai gasesc bonul am cumparat fizic din magazin cu cardul si am folosit aplicatia kaufland si am pe ea ''Copie bon'' imi arata toate chestiile pe bon nr bonului fiscal etc.
Merge sa fac retur cu bonul virtual sau nu are rost?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am facut asta niciodata dar ce te costă sa faci o incercare?

| Fatamuntilor a răspuns:

Acolo scrie clar,, te rugam sa retii ca va fi nevooie de bonul fizic in original in caz de etur sau pentru garantie'''
Dar poti intreba la relatii cu clientii.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă.

| ioana748 a răspuns:

Puteti incerca. Bonul virtual se poate scoate la imprimanta.

| norisorulpufos a răspuns:

Încercarea moarte n-are.

Răspuns utilizator avertizat
| MihailoviciS a răspuns:

Desigur, dvs. dețineți dovada plății