| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie un sfat cum sa procedez cu prietenul meu sa nu il mai enervez de fiecare data cand vorbeste cu mine?

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Te invidiez. As fi deosebit de fericit sa pot enerva pe cineva, cand respectivul vorbeste cu mine. Cum reusesti? Glumeam. Sunt doua variante; fie nu va potriviti, fie sta prost cu nervii.Totusi cum reusesti sa-l enervezi, desi nu zici nimic, si-l enervezi in timp ce vorbeste? Cu tine. Nu ma lua in serios sunt iritant in seara asta. Insa e amuzant, sa ma sune cineva si in timp ce vorbeste, desi eu nu zic nimic, sa-l enervez.

| DanAmarandei a răspuns:

Simplu, esti atenta ce il enerveaza si nu mai faci comportamentul respectiv. Sau daca trebuie neaparat sa faci comportamentul respectiv (sa respiri/tusesti/mananci/clipesti) inseamna ca el te enerveaza pe tine si el trebuie sa inceteze. Succes!

| benny a răspuns:

Lipesteti gura cu picatura laughing

| SweetSecrets a răspuns:

Fii indiferentahappy Funda?\:*