| allnamesweretaken a întrebat:

Buna deci povestea mea e mai coplicata adica nu stiu laughing...pai...uhm thinking deci acum 4 luni am fost cu un baiat totul mergea ok ne iubeam si pe final mi-a gresit mult si mi-a facut multe faze nasoale... o luna dupa despartire nu inceta ...adica in fiecare zi ma intreba daca vreau sa ne impacam eu ii ziceam de fiecare data NUhee hee si i-am dat ignor nu am mai vorbit timp de 3 luni dupa care a rugat-o pe prietena mea sa-mi spuna sa-l scot de la ignor ca vrea sa-mi spuna ceva foarte important... ok... ddeci l-am scos de la ign si a zis ceva de genu
x:... uite sincer imi pare rau pentru ce am facut deci chiar regret si vreau sa ne impacam. eu cred ca mai merit o sansa...nu mai vreau sa vorbim pe mess ce zici sa ne intalnim amrti sa vorbim despre noi si despre relatia noastra...
bla bla bla chatterbox in fine eu am acceptat acum eu vreau sa ma impac cu el doar ca sa ma razbun si ma gandeam sa iincep cu ceva de genu...
"daca nu te pui in genunchi in fata mea si iti ceri iertare cu toti prietenii mei de fata nu ma impac cu tine pentru ca asta chiar ar dovedi ca ma iubesti"...nu stiu as vrea sa-l umilesc sau nu stiu voi ce metode ati aplica Ajutor. ziceti-mi doar me tode nu chestii gen lasa-l in pace si etc.chatterboxbatting eyelashes deci:batting eyelashes

6 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai uh daca ink mai ti la el si il iubesti incearca sa ii mai dai o ultima sansa... daca chiar nu vrei.:-s nu ar fi frum sa il umilesti in felul astawinkingar fi mai bine pur si simplu sa il ignori ca sa il incerci sa vezi daca o sa mai vrea sa va impacatihappyin orice caz s-a rputea sa se plictiseasca sa mai asteptewinkingsi atunci o sa fi si mai dezamagita:p
o fundita?blushing

| SunShine /boy\ a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti dea cateva palmewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-ai cere asa ceva si intr-adevar vrei sa-l umilesti...parerea mea e ca acest baiat nu inseamna prea mult pentru tine. nu poti face asa ceva unei persoane la care tii si cu care vrei sa fii, ca sa nu spun ca o iubesti...
daca totusi vrei sa si fii cu el dar sa-l si umilesti...chiar daca ar face-o (putin probabil), relatia voastra nu va dura prea mult. asa ca mai bine te gandesti la ceeace iti doresti cu adevarat si apoi te gandesti la razbunare.
http://zossor.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ai in fata un baiat de nota 10 si tu vrei sa il umilesti? nu stiu ce e in cap la tine dar arar gasesti baieti sa isi ceara iertare si chiestii de genl asta.nu cred ca merita sa te comporti asa cu el. chiar te iubeste. nu vezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni pentru tine

| Deviliz a răspuns:

Esti cam rea nu crezi? Dupa ce te roga in continu mai ai si pretenti? In locul lui as fi lasat-o balta! Nu cred ca te cunoaste prea bine!