Întrebare recomandată | EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de cadouri de Craciun pentru mama.

Sunt fata...M-am gandit la o perna personalizata mai micuta si la o felicitare mai deosebita.Ce credeti? S-ar bucura asa sau sa ii cumpar ceva de la magazin?

13 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O iconita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar i-am cuparat niste lucruri foarte dragute de la Avon si s-a bucurat foarte tare cand a vazut cate lucruri i-am luat.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o intrebi ce cadou de craciun ar faceo fericita, dar incat sa nu isi dea seama ca vrei sa ii iei acel lucru, sau daca ai un frate sau sora mai mica pune-o pe ea el sa o intrebe si asa afli si ii iei acel lucru

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu îți sugerez să-i cumperi un șorț pentru bucătărie. Luna asta multe mame gospodine au nevoie big grin Cu atât mai mult ar aprecia un asemenea cadou.

| MariusSB a răspuns:

Iti poti achizitiona din Mall o bratara finuta din argint si numele voastre gravate pe ea! Sigur o va purta cu placere!

| 21Ada a răspuns:

S-ar bucura este super ideea! Sau daca vrei poti sa ii iei un set de bijuteri de argint de la meli melo ii vreao 60-80.

| brandsfashion a răspuns:

Sau un sort de bucatarie, niste papuci cu Mos Craciun, un ceainic, uite aici gasesti idei cate vrei http://www.cadouri-de-craciun.net

| StefanutzDz a răspuns:

Suta la suta...mama ta o sa se bucure orice cadou ii faci. ( proprie experienta)

| Denisior a răspuns:

E tare ideea. Cred c-o sa se bucure. big grin

| lululica a răspuns:

Este o idee buna.Iti mai dau niste idei poate iti plac mai mult:
1.Un parfum si o pereche de cercei(iti recomand seturile cu parfumuri si crème)
2.Un set de bijuterii
3.Te duci cu ea sa-si aleaga ceva

| Lungu_Florin_1993 a răspuns:

Eu iti sugerez sa-i faci mamei tale o felicitare si in felicitare sa-ti pui notele tale de la teze.
P.S: Si sa-i spui in felicitare cat de bucuerosa esti ca ea este mama ta!

| mariaelenoiu a răspuns:

Flori si un obiect personalizat zic eu

| MaulFlame a răspuns:

Eu zic sa iei la teza, teste note mari de 9 si 10.Eu cred ca asa o vei bucura mai mult decat sa ii iei bijuteri si alte chestii. Bucuria mamei cea mai mare e sa isi vada copilul ca ia note bune(din propia experienta).Fa si tu un efort sa iei 10 la teze si iti zic eu ca asa o vei bucura. Funda?