| Mario1898 a întrebat:

Vreau și eu sfat.Casatorit de mai bine de 10 ani, 1 copil,situația actuală în relația est una destul de bună din toate buncărele de vedere(inclusiv sexual sunt foarte mulțumit cred ca se soția,uneori îmi supe ca exagerez,unde o prind …bubuiala),problema e ca simt o atracție extraordinară pentru femeile cu forme mai accentuate gen câteva kg în plus(nu grase sau obeze) sau femeile mai mari decât mine,bineînțeles există în ziua de azi la tot colțul femei care practică tot soiul de servici dar nu doresc așa CV, poate mă sfătuiește cineva ce aș putea face în privința asta.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Sa fii multumit cu ce ai si sa nu dai vrabia din mana...
daca ai zis ca totul este bine de ce vrei sa fie rau?
este egoism in momentul cand iti doresti ceva ce ti-ar putea afecta familia, trebuie sa te gandesti si la sotia ta
lasa placerile astea marunte, din punctul meu de vedere femeile cele mai misto sunt cele care au greutate normala nu supraponderale, nu skinnywinking

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Să alegi să o privesti pa soția ta ca fiin singura femei de pe planetă pentru tine.Fidelitaea e intotdeuna o algere.A fi multumit e o alegerere.sunt destui care regretă că nu au pretuit dedicarea unei soții si pe urma si-au pierdut familia si au regretat degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai este simplu, da-i de mancare nevestei si face forme mai pline, si atunci te va satisface din toate pnctele de vedere.

Inca ceva, o casnicie nu este numai despre sex si daca nu intelegi asta sa-ti ajustezi poftele total deplasate, atunci gandeste-te cum iti va fi sa fii singur, ramas pe strazi, fara sotie si copil, fara femei, ca nu se mai uita nimeni la un coate goala sau divortat samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii lui nevasta ta sa te bata bine în pat sa simți forță.

| gabicoo a răspuns:

Dușuri reci.

| adryang78 a răspuns:

Vezi-ți de familie, asta să faci.
E punctul de vedere al unuia căsătorit de peste 20 de ani, cu o viață sexuală activă. Atracție față de o femeie sau alta o să simți mereu, așa cum și femeile sunt atrase de un bărbat sau altul. Asta nu înseamnă că trebuie să faci vreun pas în direcția asta și să-ți distrugi familia. Uită-te, dar nu pune mâna, pe scurt. big grin

| KovacsB a răspuns:

Vise maica, vise.
Esti doar un trol amarat care si-a facut cont nou.

| Florian80 a răspuns:

Te inteleg perfect pentru ca si eu trec prin ceva asemanator. Sfatul meu e sa faci ca mine: cauta in mod discret ceea ce te indeamna inima.Nu uita: vremea p...ii trece! Sper ca m ai inteles bine.happy