| LePandaBear a întrebat:

Buna seara, de ce nu merge Youtube-ul? Sunt pe RDS si am auzit ca din aceasta cauza da urmatoarea eroare:An error has occured please try again later. Daca stie cineva va rog spuneti-mi.
Multumesc frumos.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| daseee a răspuns:

Mie mi-a mers cu urmatoarele setari : start->control panel->network and sharing center->change adapter settings(in stanga)->click dreapta pe Local Area Connection->proprietati->aici trebuie DEBIFATE internet protocol version 6 si 4. apoi click dreapta pe iconita rds->proprietati->networking->aici trebuie BIFATA doar internet protocol version 4..restul trebuie DEBIFATE..deasemenea tot la rds in tabul options trebuie debifat prompt for name...si gata

| LePandaBear explică (pentru daseee):

Multumesc mult omule, m-ai salvat.

| pyma a răspuns (pentru daseee):

Unde te găsesc să te cinstesc cum se cuvine big grin?
Mulțumesc mult!

| cosminutzu23 a răspuns (pentru daseee):

Io cum dac daca la videoclip imi apare negru si fara bara aia de minute. Ps am instalat flash playeru.

10 răspunsuri:
| videochatconstanta a răspuns:

Nu ai nici o problema din cauza distribuitorului de internet. F5 si va merge.

| monyk88 a răspuns (pentru videochatconstanta):

Hai zi sa mori tu ca nu e problema de la distribuitorul de net? din cate vad sunt o groaza de persoane printre care si eu si multi alti prieteni de-ai mei care suntem la rds si nu ne merge youtube-ul de vreo 2 zile...bine ca ai inventat tu F5-ul.

| videochatconstanta a răspuns (pentru monyk88):

Iti este foarte greu sa te exprimi civilizat copilasa?

| monyk88 a răspuns (pentru videochatconstanta):

M-am exprimat destul de civilizat, dar cand vad atata superficialitate pentru problema cuiva mor. daca nu stiai cum se poate rezolva puteai sa taci macar, nu sa iti bati joc sa ii spui sa dea refresh, ca asta stie oricine sa faca.winking

| videochatconstanta a răspuns:

Si eu sunt la RDS si imi merge youtube-ul

| monyk88 a răspuns:

Da..se pare ca este din cauza celor de la rds..cred ca o sa trebuiasca sa ii bombardam cu telefoane.

| LePandaBear explică:

OK multumesc de raspuns.