| inloved a întrebat:

AM mare nevoie de ajutor! Din intimplare am vrut sa instalez un program de live tv si i-am pus open with nero ag iar acum nici skype-ul nu se mai deschide ca lumea ci se deschide nero, va rog ajutati-ma! nu e notebookul meu si vreau sa corectez treaba cit mai repede posibil. multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asa : mergi in My Computer, sau Computer simplu si acolo,pe iconita Nero Scout da click-dreapta pe ea - apoi Options - si ar trebui sa ai o casuta de unde sa debifezi "enable Nero Scout". Poti sa debifezi si "Show NeroDesktop Search". Apoi restartezi calc-ul si vezi daca mai e problema. Sper sa fie de ajutor, daca nu, mai pot veni cu alta varianta happy

| inloved explică (pentru anonim_4396):

Mersi, dar in my computer nu este nero, si cind am dat la search in windows apoi click pe dreapta, nu este options... of

| anonim_4396 a răspuns (pentru inloved):

Deci ai gasit nero, dar nu in my computer? ok, atunci verifica in start-all programs sau programs si vezi daca gasesti dero scout pe undeva si da click dreapta pe el sau mergi in options undeva si debifeaza enable nero scout.eu cred ca despre asta e vorba... happy bafta