| Cazanelos a întrebat:

Sall..cand vreau sa deschid un program de ex mess sau skype sau o pagina de net imi arata sa o deschid cu OPEN WITH...cum pot scoate OPEN WITH? MERSI!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Se pare că ai sistemul ifectat.Recomand să scnaezi sistemul folosind un antivirus butat de pe cd, ca ăsta:
http://www.avira.com/en/download/product/avira-rescue-system
de unde vei selecta spre download ISo-ul, ce îl vei scria pai cu nero sau ce ai pentru scrieire cd-uri pe un Cd, urmat de butarea cu acesta; ca și cum ai buta cu Cd-ul de Windows.Succes

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Opiunea aceea se referă la alegerea unui program pentru un fișier necunoscut de sistem.
De ce program este vorba?

| Cazanelos explică (pentru DeyCj):

Imi pare la ori ce program vr sa il deschid de ex mess skype sau o pagina de net

| DeyCj a răspuns (pentru Cazanelos):

Se pare că ai sistemul ifectat.Recomand să scnaezi sistemul folosind un antivirus butat de pe cd, ca ăsta:
http://www.avira.com/en/download/product/avira-rescue-system
de unde vei selecta spre download ISo-ul, ce îl vei scria pai cu nero sau ce ai pentru scrieire cd-uri pe un Cd, urmat de butarea cu acesta; ca și cum ai buta cu Cd-ul de Windows.Succes

| LTAA a răspuns:

Cand te mai pune sa alegi, dupa ce selectezi, bifezi "Always open with..." si nu ar trebui sa te mai intrebe.

| Cazanelos explică (pentru LTAA):

Am incercat cum mi-ai spus dar tot nu merge nu pot bifa casut aceea.