| OXxana a întrebat:

A mai auzit cineva ceva despre Fairy Tail o stire noua sau ceva sper sa inceapa din nou curand FUNDA cine stie ceva!

2 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu are cum sa se fi terminat. Ai vazut finalul. 'To Be Continued...' nu este folosit degeaba :3 In plus, sunt foarte curioasa care a fost faza cu Levy de la final. Ma cam sperie straight face
Doamne, deci pot sa jur ca a fost unul dintre cele mai bune anime-uri vazute de mine vreodata! happy

| zHeArTz a răspuns:

De inceput incepe sigur.( 2013-2014 )
Cel mai tare anime din toate timpurile.