| Aale10433 a întrebat:

A vazut cineva filmul Drag me to hell [Tarata in iad]?
Daca da, atunci cum vi s-a parut? Eu una nu il cred asa de inspaimantator e chiar dragut.

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Hey! da l-am vizionat! Sincer sa fiu, sunt de parere cu tine.Dar oricum este un film frumos si muncit!happy

| Aale10433 explică (pentru Daviiiiiid):

Da sunt de acord cu tine e frumos si muncit doar ca nu mi s-a parut atat de groaznic, adica se poate zice ca m-am speriat si eu putin ca doar e film de groaza laughing da e foarte tare :X

| IloveCats a răspuns (pentru Daviiiiiid):

E cel mai fail film posibil.e prost facut, subiectul e la fel de fail.cica horror, am ras tot filmu oh go on

| Daviiiiiid a răspuns (pentru IloveCats):

Acesta este raspunsul tau, poate ca nu este foarte horror, dar scena si munca trebuie apreciate!happyNici eu nu m`am speriat, dar a fost interesant, si mi-a placuthappy

| Aale10433 explică (pentru Daviiiiiid):

Da si mie happy

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte inspaimantator.A fost interesant.

| AndreeaRox a răspuns:

Intr.adevar nu este asa de inspaimantator...am vazut filme mult mai"horror" oh go on

| CayusMoise a răspuns:

Eu l-am vazut si nu mi s-a parut asa de groaznic si eu ma sperii usor la filme de groaza