| NightBird a întrebat:

Ati vazut filmul Drag me to hell (Tarata in iad)? Cum vi se pare? Am vazut trailer-ul si acum nu prea mai am curaj sa ma uit.

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Am vazuth filmul la ziua unei prietene, nu imi era asa de frica cand m-am uitat, ma rog la unele partzi da big grin. Dar cand a trebuit sa mergem acasa :-ss la fiecare 2 min ne'am uitat in spate laughing)... Am vazut filme si mai infricosatoare?-j dar :-s. Daca vrei sa te uiti uita'te oh go on, dar daca esti fricoasa n'o sa dormi bine la noapte happy.

Bye wave

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat