| adrryana a întrebat:

Acum ca naruto manga cat si anime a ajuns aproape la final de razboi si a trecut destul de mult timp de cand a inceput incat ne putem face o parere.Sakura sau Hinata? vesnica intrebare.cu cine va ramane naruto?

Stiu ca kishimoto a zis ca nu pune accent pe relatii pentru ca totusi este actiune, dar daca nu era ceva cu dragoste atunci nu era dilema asta laughing hinata il place pe naruto si cred ca si el a inceput sa o placa, dar tine la sakura dar ea e nebuna dupa sasuke.Pana acum kishimoto ne-a oferit doar un sarut, iar acela a fost intre naruto si sasuke. laughing Ofer funda si voturi tuturor raspunsurilor
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| kurtcobain a răspuns:

HINATA. Sakura e 'useless'. Nu face nimic. Nu stie decat sa planga. Macar Hinata a luptat pentru Naruto si era sa moara pentru el. Dar parerea ta care e? laughing

| adrryana explică (pentru kurtcobain):

Aceeasi cu a ta, in lupta cu pain hinata era sa isi piarda viata pentru naruto, iar odata cu ranirea ei acesta a fost foarte afectat drept dovada kurama pusese stapanire pe naruto. daca stam sa ne gandim datorita hinatei naruto l-a cunoscut pe minato.in manga imediat dupa moartea lui neji naruto si-a dat seama cat de mult tine hinata la el si ce emotionata era cand a luat-o de mana