| adrryana a întrebat:

Acum ca naruto a ajuns aproape la final de razboi si a trecut destul de mult timp de cand a inceput incat ne putem face o parere.Sakura sau Hinata? vesnica intrebare.cu cine va ramane naruto?

Stiu ca kishimoto a zis ca nu pune accent pe relatii pentru ca totusi este actiune, dar daca nu era ceva cu dragoste atunci nu era dilema asta.laughing hinata il place pe naruto si cred ca si el a inceput sa o placa, dar tine la sakura dar ea e nebuna dupa sasuke.Pana acum kishimoto ne-a oferit doar un sarut, iar acela a fost intre naruto si sasuke.laughing Ofer funda si voturi tuturor raspunsurilor

1 răspuns:
| ღHinataღ a răspuns:

2 saruturi! mori de ras!