| adrryana a întrebat:

Acum ca naruto manga cat si anime a ajuns aproape la final de razboi si a trecut destul de mult timp de cand a inceput incat ne putem face o parere.Sakura sau Hinata? vesnica intrebare.cu cine va ramane naruto?

Stiu ca kishimoto a zis ca nu pune accent pe relatii pentru ca totusi este actiune, dar daca nu era ceva cu dragoste atunci nu era dilema asta laughing hinata il place pe naruto si cred ca si el a inceput sa o placa, dar tine la sakura dar ea e nebuna dupa sasuke.Pana acum kishimoto ne-a oferit doar un sarut, iar acela a fost intre naruto si sasuke. laughing Ofer funda si voturi tuturor raspunsurilor

Răspuns Câştigător
| IoIo11 a răspuns:

Presupun ca Naruto va ramane cu Hinata... In manga Naruto si-a dat seama de dragostea lui Hinata pentru el si poate si el o sa o placa. Dar cu Sakura nu cred ca va ramane, lui Sakura inca ii place de Sasuke... iar acum ca Sasuke e de partea lor, si lupta impreuna contra lui madara (manga), are ocazia de a fii cu el.

| adrryana explică (pentru IoIo11):

Aleluia o fata care citeste manga, si eu sunt de aceeasi parere cu tine, iar parte cand naruto o tinea de mana pe hinata a fost asa de draguta.nu ti se pare ciudat ca sasuke a decis deodata sa devina hokage(si am auzit ca va fi) si s-a alaturat binelui atat de repede? oricum naruto nu se va lasa.kishirama spunea ca finalul va fi incredibil si neasteptat si din surse sigure se pare ca naruto va fi copilul profetiei eremitul celor 6 cai, lui kurama ii va mai creste o coada si vor fi foarte puternici, iar naruto va fi un sef peste cei 5 kage peste cele 5 mari natiuni ninja

| IoIo11 a răspuns (pentru adrryana):

Sper sa fie cum zici tu. Da, adevaru` este ca e putin ciudata intoarcerea lui Sasuke, dar ai vazut ca zicea ca vrea sa devina hokage deoarece din cauza lor s`a ajuns la razboi si mai ales pentru Itachi pentru ca Sasuke considera ca e vina celui de-al treilea hokage pentru ce s-a intamplat cu fratele lui... Dar eu sper sa ajunga Naruto hokage. Vom vedea, oricum anime`ul e super dragut!