| unpierdut a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc un film, era cam asa: un baiat credea ca e pe o insula pustie dar de fapt dincolo de insula asta era un oras si de fapt era o plaja, era si o fata si se ducea pe la magazin in oras si cumparase o chestie care tragea besini pentru ca mai era acolo una si voia sa-l cucereasca pe ala big grin scuze pentru cuvinte vulgare

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te referi la Love Wrecked(2005)?
http://www.cinemarx.ro/filme/Love-Wrecked-Love-Wrecked-14362.html

| unpierdut explică (pentru floresdemayo):

Asta e dar nu e genu meu de film doar am intrebat

| floresdemayo a răspuns (pentru unpierdut):

E problema ta ce iti place si ce nu...

Răspuns utilizator avertizat
| AndaAlexandra a răspuns:

Love Wrecked (Naufragiu pe insula dragostei)