| Frank51 a întrebat:

Am vazut filmele din seria Cube si Saw, si nu mai gasesc altele de genu, deci imi plac thrillerele psihologice, o sa dau funda celui cu cele mai multe filme(nu vreau copy/paste de pe net).

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ar mai fi si seriile Wrong Turn. Nu pierzi nimic daca le vizionezi.

| Deliiiia a răspuns:

Poti incerca The Uninvited.

| BMicha3l a răspuns:

1.Prison Break
2. Legion
3.Mental
4.Brick Mansions
5.Knight Rider
6.The Ultimate Gift
7. Eight Below
8.The Italian Job
9.Ride Along
10.The Mechanic

| Nudamnume a răspuns:

Ceva de genu' asta gasesti in texas chainsaw massacre, halloween, hostel.sunt cele mai bune thrilere cu psihopati pe care le.am vazut.

| Mikku a răspuns:

Ca si Cube si Sae, mai este si seria Final Destination (6 filme).