| ekkk a întrebat:

Am vazut intr-o seara un film cu doi care au postat un video pe Youtube de mult si nu stiau de el,iar cand au aflat(se faceau de ras in video) s-au dus la cei de la Youtube si acolo au intrat in reteaua de Youtube, puteau sa ajunga la orice video sa fie in el
si cand au iesit afara erau bogati pentru asa zisul efect de dubluri din videoul lor, si pentru ca la vremea aia era cam imposibil s-au imbogatit
are cineva ideee despre ce film vorbesc?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Smosh Movie (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4184878/