| Just3r a întrebat:

Am vazut un film cu negrii care era 2 filme cu acelasi nume 1 si 2 dar nu imi aduc aminte m-am uitat la friday si nu e acesta acu sa va zic ce e in film imi aduc aminte ca erau 2 frati unu mare si unu mic si fratele cel mare a petrecut in club si cand a iesit un mafiot cu care el o avut probleme sau inca avea l-a omorat pe fratesu si acesta l-a cautat. Dau cea mai mare funda!

2 răspunsuri:
| Aphrodytha a răspuns:

DA ce funda vrei ca vorbesti mizarabil! Nu se intelege o iota din ce vrei sa zici omfg. mai treci pe la scoala.

| Just3r explică (pentru Aphrodytha):

Imi cer scuze m-am grabit cand am scris acum observ si eu laughing.