| Harl3yDavidson a întrebat:

am vazut mai de mult un film romanesc in care era executia sotilor ceausescu. Am cautat pe google si nu imi arata filmul si doar executarea lor (aia originala).Imi aduc aminte un fracment din film in care erau unii bagati in canalizare cu niste masti de gaz pe fata(model M74 si ak47 si doi ditre ei ia tradat si ia omorat pe toti cei aflati in canalizare.
P.S: Dau funda URGENT!

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Cred ca confunzi filme.

Filmele despre comunisti:
Amintiri din epoca de aur 1/2
Executia sotilor Ceausescu
Trei zile până la Crăciun
Ceaușescu – Ascensiunea și decăderea lui

Le-am vazut pe toate si niciunul nu este cu o canalizare, AK47, ce ai zis tu.

| Harl3yDavidson explică (pentru Prezidentul):

Multumesc, imi poti da link unde le-as putea viziona, mai ales pe acel film Trei zile până la Crăciun

| Prezidentul a răspuns (pentru Harl3yDavidson):

Le cauti pe filmehd sau pe google. nu am voie sa pun link aici. Funda pls.