| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film... Shutter Island cu Leonardo di Caprio. A fost foarte inteligent. Voua cum vi se pare? Si mai ales, ce parere aveti de ceea ce s-a intamplat cu protagonistul?

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

M-a marcat profund dar mi-a si placut foarte mult. Ma tot gandesc de atunci daca asa ceva chiar exista. Am adorat faptul ca ma tinea in suspans iar finalul mi s-a parut ceva de genu,, To be continued...,, asa ca sper ca se va face si partea a doua

5 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

E un film greu de inteles si cum ai spus tu, inteligent. Mie mi-a placut. Ma asteptam la alt final totusi.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Purgatoriu):

Ai dreptate... m-am gandit la filmul acesta mult dupa ce l-am vizionat.

| Purgatoriu a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand merci pentru funditahappy.
Dar tu la ce concluzie ai ajuns?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Purgatoriu):

Am mai multe concluzii valabile, insa cred ca inteligenta scenaristului trebuie apreciata.

| Purgatoriu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles! Eu am ajuns la concluzia ca mintea umana poate fi capabila de orori inimaginabile.