| BirdyL a întrebat:

Am visat ceva si mi se pare cunoscut, m-am gandit ca poate e dintr-un film. Totul e cam asa : Un barbat este urmarit de politie(este intr-o masina) si iese pe autostrada. Nu stiu cum, sae intalneste cu o femeie si la un moment dat ajuns sa fie impreuna, numai ca ea nu stie nimic din trecutul lui, nici de cine sau de ce fugea in momentul in care s-au inalnit. Stie cineva?

3 răspunsuri:
| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la un film inainte sa te culci. Cel mai probabil un fil de actiune. Ori, de obicei te uiti la prea multe filme. laughing Nu cred nici pe departe, ca acest vis insemna ceva etc laughing.

| BirdyL explică (pentru ÎngerulThawMic16):

Nu, nu ma uitasem la niciun film. Probabil ma uit prea mult la filme, ai dreptate, am ajuns sa fac chiar eu filme in minte laughing

| BirdyL explică:

Scuzaati-mi greselile, m-am grabit blushing