| MrsBrunetzyka a întrebat:

Ati vazut ce final tragic a avut filmul Drag me to hell? Am ramas masca. Ma asteptam sa iasa mai bine pentru fata.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Stiu si eu am ramas la fel.
Are un final atat de tragic pentru un film horror bun.

| MrsBrunetzyka explică (pentru vali1985):

Da. eu puteam sa jur ca asa o sa se intample cu amestecarea plicurilor. Pentru ca asa se intampla de obicei. Dar totusi! Nici chiar asa! Cel mai bun Horror pe care l-am vazut pana acum.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cand am vazut ca a amestecat plicurile mi-am dat seama ca nu o sa iasa bine, dar nu ma asteptam chiar asa sa se termine. ma asteptam sa mai faca ceva si sa iasa cu bine.

| Camelisa a răspuns:

Nu am facut acest film.dar m.ati facut curioasa big grin