| alin_9439 a întrebat:

a vazut cineva filmul Drag my to hell? imi puteti spune cum se sfarseste? (Funda)

Răspuns Câştigător
| Gavry a răspuns:

Chiar vrei sa iti spun? ...bine iti spun. Dupa ce incearca sa o faca pe baba aia urata sa dispara un medium ii spune sa ingroape impreuna cu baba un obiect pe care il daduse baba fetei. Dupa ce crede ca a scapat definitiv merge impreuna cu prietenul ei in gara sa plece undeva.Si dintr-o data se deschide pamantul si o trage pe fata in IAD. Sfarsit

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Mai bine te-ai uita tu la el.

P.s.: E, de fapt, "Drag me to Hell".

| alin_9439 explică (pentru Pricked):

E am 15 ani mai am timp sa invatat engleza laughing

| Pricked a răspuns (pentru alin_9439):

Ma indoiesc.

| amyana a răspuns:

Fata invinge vrajitoarea dar nu reuseste sa scape de lucrul pe care il luase baba si la sf filmului este tarata in iad