| vladdd16 a întrebat:

Ati vazut filmul Drag me to the hell? Cum vi se pare?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Un horror foarte bun, daca te sperii usor o sa faci infarcthappy eu unul nu ma speriu usor dar la filmul asta chiar m-am speriathappy ti-l recomand! trebuie sa te uiti neaparat!

| Fanatic a răspuns:

Un horor destul de reusit.merita vazut

| darrio2007 a răspuns:

Destul de bun.

| Patrăţel a răspuns:

Da, si a foostt. pfoa, intr-adevar de groaza, nu orice banalitate :-s! imi e frica si acum cateodata cand sunt singura in pat, o sa vezi tu de ce laughing). Merita vazut, e bun. happy

| Deealovestpu a răspuns:

E destul de bun, sfarsitul e cam dubios...cam sec, dar in rest filmul e intr-adevar infricosator! tie ti-a placut?

| Alexu24 a răspuns:

Mi-a placut la nebunieee :X