| ThatsMethod a întrebat:

Am vazut filmul " Drag me to hell " si ma intrebam daca mai este si " Drag me to hell 2 ". Daca da, pe ce site?

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Despre partea a 2-a nu se vorbeste inca, dar incasarile vorbesc clar.Filmul a costat 30 de milioane de dolari, si in toata lumea au strans 86, 7 milioane.Este posibila o continuare, dar inca nu este sigur.O zi buna

3 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Nu cred ca este partea a doua dar sper sa apara pentru ca si eu m-am uitat la film si din cate am auzit in procente de 40-50% apare.happy

| Fuchii a răspuns:

Nu este și 2 : D.Și nu cred că o să apară...

| Kathhy23 a răspuns:

Nu exista partea a 2-a, din pacate sad