| Florisa a întrebat:

Hey,,,, a vazut cineva filmul DRAG ME TO HELL...cum e? e fain? despre ce e vorba? am vazut doar finalul si e cam urat. dar in general cum e filmul? O sa primiti o fundita pentru raspuns.multumeschappy

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Este un film ce iti provoaca frica, dar nu este asa de groaza.Este bun mie mi-a placut.Christine brown este blestemata de o batrana, iar de atunci are numai ghinion.Bafta!

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

E cam scarbos, nu e de speriat laughing

| ghiolbitza a răspuns:

Cel mai plictisitor film de groaza pe care l-am vazut vreodata. Efecte de 2 lei, poveste de 2 lei. La final e o faza in care tipa cade pe sinele de tren si se deschide pamantul si-o trage unul in iad...so lame, faza de tot rahatul. Eu iti sugerez sa nu iti pierzi timpul cu filmul asta.

| Alexashadow a răspuns:

Christine Brown, un ofiţer de credite din Los Angeles, are o viaţă minunată alături de fermecătorul ei iubit, profesorul Clay Dalton. Asta până într-o zi, când la bancă vine dna. Ganush cerând o prelungire de credit, pe care Christine decide să nu i-o dea, şi asta doar ca să-şi impresioneze şeful. Drept razbunare, Ganush o blesteamă pe Christine, transformându-i viaţa într-un adevărat iad. Urmărită de un spirit malefic, tânăra trebuie să decidă până unde va merge pentru a scăpa de blestem. O mica descriere.

| monstrulet a răspuns:

E...ok. Mie nu mi s-a parut asa grozav. Are vreo 2-3 faze la care tresari, si cam atat.

| stefii0000 a răspuns:

Mie mi-a placut,e interesant,e cu o tipa e ofiter de credite,intr-o zi vine doamna Ganush si tipa(Christine) nu ii acorda creditul,si doamna Ganush o blestema,transformandu-i viata intr-un infern, si o creatura sub forma de tap o urmareste, si mai multe