| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul,, Interviu cu un vampir"? A fost si pe TCM sambata. Daca da cum vi s-a parut?

7 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Pe bune? L-ai vazut? Si mie mi-a placut mult! E cu sange mult, dar merita vazut!

| Radioactive a răspuns:

Nu cred ca ar trebui contiunuare, e facut acum 16 ani, deja totul si-a pierdut farmecul, mai ales ca a murit claudia

| Emii a răspuns:

E un film minunat. Se termina diabolic laughing. Oare nu ar trebui sa dea si o continuare?

| Emii a răspuns:

Mdeah. Imi placea ironia lui Lestat love struck. Oricum filme din astea nu se mai fac.

| cantemir13 a răspuns:

Pai era cam avangardist...sau original. prin 93 sau 94 ce sa zic? brad pitt era cu mucii la nas in actorie tom cruise moare din moftul scenaristului, altfel un film comercial cu insigna de oscar
nu mai zic de ilogica ideii care sta la baza filmului.o poveste nu de adormit ci de a provoca vise nasoale copiilor

| bossalau a răspuns:

Cred ca a fost cel mai misto film posibil