| FroddoLikesBlood a întrebat:

Filmul Gossip Girl merita vazut? M am uitat la primul episod si oarecum mi se pare de la prima vedere cam plictisitor si nu prea am inteles mare lucru. Voi l ati vazut? Daca da, ce parere aveti de el? Primeste funda un raspuns amanuntit, care ma convinge.Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Bogdana91 a răspuns:

E serial, nu film. Eu am vazut toate sezoanele pana acum. Mi se pare un serial frumos, pentru fetele pasionate de moda sau pentru cele care vor sa invete cate ceva in materie de moda. Am o prietena care de cand se uita la GG si-a schimbat stilul vestimentar(intr-un mod pozitiv). Primul episod pentru mine a fost ciudat, nu plictisitor. Mi se parea ca sunt atat de multe personaje si nu intelegeam multe chestii, insa urmarind serialul in continuare pot sa spun ca am devenit dependenta. Sper ca te-am lamurit cat de cat.
Uite mai am cateva seriale bune pentru tine: Prison Break, Desperate Housewives, Totul despre sex, How I met your mother, Rome si Spartacus(daca iti plac cele istorice), One Tree Hill. Astea le-am vazut, de aia ti le recomand. O zi buna!

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Bunicel,da intr-adevar primul episod e plictisitor fata de castle care e mult mai fain si din primul episod.

| madalina_7621 a răspuns:

Meritalove strucke foarte frumos>big grin

| InspectorulTPU a răspuns:

E foarte plictisitor si nu apucam noi in Romania sa fim ca aia cu pac pac si etc filmele sunt filme iti dai seama ce se intampla imediat nati observat ca toate filmele sunt asa straight face Stiti ca unu moare si iese totu bine stiti ca una trebuie sa fie violata si nu va fi... Etc funda?