| niko200 a întrebat:

Buna,
am cateva intrebari legata de emisiunea X Factorbig grin
1.Cine va doriti sa iasa cat mai repede posibil?
2.Cine vba doriti sa intre la duel?
3.Cine va doriti sa castige marele premiu de 200.000 Euro?
4.De cine nu va place din concurs?
5.De cine va pare rau ca a iesit din concurs/ca nu a fost ales sa mearga in galele X Factor?

Dau fundita celui mai bun raspuns la 3/5 intrebari.happy

4 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna Niko200 love struck!

1. Hmm, toti canta binisor dar totusi as vrea sa iasa Irina pentru ca e prea tanara pentru a deveni un star.
2.Pai Irina si T&L(desi imi plac :*)
3. Unul dintre Iulian V. Sau Alin V.
4.Pai de fata de la Duo Voice, e prea increzuta, Heii nu esti regina waiting, Si nici de Paula la duele complimenteaza doar pe cei de la ea
5.Pai de Antonia Filip :9 Canta frumos.Dar acum o vedem zilnic in emisiunea Rai da` Buni big grin

Ceaww :* love struck wave

| niko200 explică (pentru IrinaIvashkov):

Sunt de acord cu tine, Antonia era preferata mea...in schimb Iulian Vasile nu prea imi place.Eu as vrea sa castige Alin Vaduva.happy

| ASIGURATORUL a răspuns:

1-Irina Radu pentru ca dupa parerea mea este cea mai slab pregatita;
2-Irina Radu si T&L
3-Diana Hetea sau Iulian Vasile;
4-nu exista o persoana anume care sa imi displaca;
5-il regret pe Cristian Parmac si Refresh ca au iesit prematur din competitie.

| niko200 explică:

1.As vrea sa iasa Iulin Vasile sau Irina Florea cu toate ca a cantat destul de bine aseara Irina.

2.La duel as vrea sa intre Iulian Vasile cu T&L.

3.Alin Vaduva mai mult(cu toate ca a avut probleme cu corzile vocale a cantat excelent)

4. Iulian Vasile nu prea.

5.Antonia crying Era preferata mea, imi place de ea ca e puternica si are o voce super, dar la duel a intrat de 2 ori si in plus cand a fost cu Irina(cea mai bune prietena a ei) la duel Irina mai avea putin si lesina pe loc, deci oricum pe ea o dadea afara.
Cum spunea si Mihai Morar
"E greu cand iti pleaca copiii de acasa, dar e si mai greu cand ii alungi tu".

Multumesc de raspunsuri.happy