| W3R4 a întrebat:

Am o intrebare,fooooaaarte demult,cam prin 2004, erau niste desene pe minimax,cu un rege care era testoasa,o caracatita luptatoare,un ornitorinc-omul de stiinta,si desigur,personajele negative erau un sobolan-pirat,si papagalul sau.(Toata actiunea se petrece pe o insula).Va rog, imi spuneti cum se numea?

Răspuns Câştigător
| zuzu_6188 a răspuns:

Scuze,am cautat printr-o lista mare de desene animate de pe minimax dar nu am gasit nimic, uite : http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia poate iti aduci aminte uitandu-te la aceste titluri cum se numea desenul respectiv, succes :)

1 răspuns: