| Trusca_Cristina_1993 a întrebat:

Buna!
Am si eu niste intrebari legate de serialul the vampire diaries:
1)Elena in ce sez. si ep. va devenii vampir?
2)In ce sez. si ep. devine damon bun?
3)Cine cu cine va fi?(adica damon cu Elena, stefan cu caroline..etc)

Dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

De ce vrei sa iti strici toata surpriza?
Sa te utii la un serial si sa stii ce se intampla e oribil, iti plac spoilerele?
Eu stiu raspunsurile, dar crede-ma ca mai bine ai afla singura, o sa te uiti cu mai multa pofta atunci cand nu stii ce se intampla.

| Trusca_Cristina_1993 explică (pentru 愛日本):

Ai dreptate...Dar eu de felul meu sunt curioasalaughing)

| 愛日本 a răspuns (pentru Trusca_Cristina_1993):

happy Si eu am fost si mi-am stricat multe momente

| Trusca_Cristina_1993 explică (pentru 愛日本):

Eu am mai intrebat pe cineva si mi-a raspuns(dar nu aceste intrebari)si nu mi-am stricat momentele

6 răspunsuri:
| Katherine20 a răspuns:

1)Elena devine vampir in episodul 22 din sezonul 3, dacă nu mă înșel
2)Damon a fost mereu bun laughing (după părerea mea) Dar începe să fie cu împreună cu Elena prin sezonul 4
3)Momentam la sezonul 6, Damon e cu Elena, Caroline s-a sărutat cu Stefan dar nu se știe dacă vor fi împreună încontinuare, Liv e cu Tyler, Bonnie a fost multă vreme împreună cu Jeremy, dar actorul care îl interpreta pe Jer, pleacă definitiv din serial...atât se știe deocamdată big grin

| CasianaBianca a răspuns:

Pai Elena devine vampir in episodul 22 sezonul 3 pe la sfarsit dupa ce masina in care se afla ea si Matt cade in raul in care au murit parintii ei si Stefan o asculta si il salveaza pe Matt, ea moare cu sangele lui Damon in corp si devine vampir. Damon nu devine bun niciodata, adica incearca pentru Elena dar nu poate si astfel ei se completeaza intr-un fel... la momentul actual, sezonul 6 episodul 17, Caroline si Stefan isi opresc sentimentele si raman impreuna, Damon cu Elena si Jo cu Alaric si vor avea un bebelus si urmeaza nunta

| Trusca_Cristina_1993 explică (pentru CasianaBianca):

Iti multumesc mult TVDforever si Casienutzza_CasiCas_1987