| maria1cs a întrebat:

am vazut acum vreo 2 ani un film si as vrea sa il revad. nu mai retin cum se numeste dar va pot descrie putin actiunea: era un film de dragoste, romantic. o femeie lucra ca secretara ( sau ceva de genul ).ea se imbraca cu haine care ii ascundeau trupul si frumusetea, desi era foarte frumoasa. la un moment dat seful ei se indragosteste de ea si nu mai retin exact cum ajunge sa o ia la o petrecere/ serata, ii cumpara o rochie pentru acea petrecere etc..si ea avea sentimente pentru el si astfel se nastea o frumoasa poveste intre ei.
Stiti despre ce film e vorba?
parca era ceva de genul " o fata minunata" sau " o fata frumoasa ". parca, nu mai stiu. multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| Barkjha a răspuns: