| anonim_4396 a întrebat:

am vazut un film zilele trecute dar nu am reusit sa-l vad pana la sfarsit si nu mai stiu cum se numeste!
Deci,era un student chipes care era foarte destept si avea o companie sau ceva,pana cand o vrajitoare vine si il blestema sa fie unu urat si tatuat, cam atat!
Help!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Beastly" - Bestial (2011) cu Alex Pettyfer și Vanessa Hudgens.
http://www.imdb.com/title/tt1152398/
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Bobbb a răspuns:

Urat si tatuat, de parca daca esti tatuat esti si urat laughing uuuu

| bosshori a răspuns (pentru Bobbb):

Pai de aia am scris si urat SI tatuat, daaa!