| Shenu a întrebat:

as dori va rog un film de dragoste. poate fi si trist. sau unul ( tot de dragoste ) cu scoala, stiti la ce ma refer. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good
The First Time
The Perks Of Being A Wallflower
The Art Of Getting By
LOL

| Shenu explică (pentru faramatania):

Imi plac gusturile tale :3.

| zurick a răspuns:

Stii este o carte minunata numita Invitatie la vals de Mihail Drumes daca cauti pe net vei gasi si filmul.(eu n-am vazut filmul, dar cartea e uimitoare)

| Shenu explică (pentru zurick):

Am citit cartea. Nu stiam ca exista si un film. Mersi oricum.

| pilifalexandru a răspuns:

Sweet november, What Dreams May Come, Love story,

| kiti12 a răspuns:

A little bit of heaven sau Dear John. Amandoua sunt de dragoste, si putin cam triste, dar merita vizionate.