| Issei9 a întrebat:

Care e povestea din Phineas & Ferb? Nu ma refer la cea reala. Ma refer la Ferb. El este adoptat? Si daca da cum, caci el seamana cu bunicul lor din Anglia iar el, intr-un episod vorbeste prin webcam cu un verisor de al lui cu care semana foarte bine. Deci asta vreau sa aflu. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| nimeniooda a răspuns:

Nu,Ferb nu e adoptat..Phineas si Chandes sund frati, iar mama lor este ..ma rog roscata nu stiu cum o cheama, iar ferb este fiul tatalui...stii amandoi parintii au fostdivortati si recaasatoritzi si asa sunt ei fratzi :d

4 răspunsuri:
| Na?ut? a răspuns:

Linda Flynn este mama lui Phineas Flyn si Candace Flynn, ea s-a recasatorit cu Lawrence Fletcher tatal lui Ferb Fletcher.

Bunicul lor din Anglia e tatal lui Lawrence si bunicul lui Ferb bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferb nu e adoptat.Parintii lor s-au recasatorit. Ferb e din partea lui Lawrence (sper ca am scris bine) iar Candece si Phineas din partea cealalta (nu mai stiu cum o cheama pe mama lor)

| VasiDobie a răspuns:

Ma incurcasi

| RobDogg a răspuns:

Pai xD Din cate stiu el este adoptat, dar isi stie rudele, cred ca parintii lui au murit totusi...