| elenaanddamon a întrebat:

Cu cine credeti ca o sa ramana Elena(The vampire diaries) in sezonul 4? Am tot citit ca o sa ramana cu Stefan O VREME, sI ca Damon o sa redevina cel din sezonul 1.Am mai citit ca sfarsitul lor nu s-a consemnat,si ca o sa mai fie momente romantice intre Damon si Elena.Dar nu zicea nicaieri ca o sa fie impreuna.Dar voi daca ati fi in locul lui Elena, pe care la-ti alege? S-au poate aveti alte informatii... Funda

1 răspuns:
| maximilan a răspuns:

Mai! sa stii si tu: Elena ii iubeste pe amandoi pentru ca iubirea lui stefan e pura dar damon o pune in primejdie iar ei ii place deci Elena chiar daca ii iubeste pe amandoi va trebui sa aleaga pe unul dintre ei si corect ar fi sa il aleaga pe stefan pentru ca a petrecut atatea clipe impreuna minunate la ajutat si sasi invinga pofta de sange. deci cred ca cu stefan o sa ramana si am citit ca damon o sa fie transformat in om de o vrajitoare iar Elena si cu stefan o sa il ajute sa se faca din nou vampir... fundahappy?