| Sebastian1236882 a întrebat:

Am 15 ani si sunt foarte timid mai ales cu fete nu am avut niciodata o iubita. Au fost cateva fete care le placeau de mine dar eu fiind prost mutalau si timid le-am pierdut. Ce sa fac sa scap de timiditate

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Încearcă să fii mai îndrăzneț, și gândește-te la faptul că nu ai absolut nimic de pierdut. Încerci cu inima deschisă. Nu-ți fie teamă, că nu te mănâncă. happy

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să acționezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te expui la factorul care îți provoacă anxietate, în cazul tău, fetele.