| anonim_4396 a întrebat:

De curand am auzit despre I Kissed a Vampire. Dar este film sau serial pentru ca am auzit mai multe despre el? Si ce parere aveti este bun, merita vazut?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bantuit de vise ciudate, rockerul Trey Sylvania are o sete nestapanita de sange. Dylan este un adolescent care se transforma intr-un vampir, iar totul a inceput in momentul cand el a fost muscat de un alt adolescent. Cum se mai poate el opri? Nici dentistul lui nu il poate salva de durerile de dinti pe care le are, si din cauza pastilelor el face o alergie. Dylan este speriat si nu stie ce sa mai faca. De fiecare data cand este cu prietena lui el se transforma intr-un vampir cu o sete nebuna, si abia se poate abtine sa nu o muste. El nu stie cat timp se va mai putea stapani, asa ca incepe sa o evite iar ea nu intelege din ce cauza. Confuza, Sara canta despre suferinta ei.http://SPAM/horror/2240-kiss-of-the-vampire.html