| Scikofit a întrebat:

In primul rand: Craciun fericit. Am si eu o intrebare. Stie cineva unde pot gasi filmul 'Die Brücke"(anul 2008) pe net sa il vizionez online, nu conteaza limba.Multumesc.Funda!

2 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Mane intra pe google si fa asa scrie MP3 ROCKET si acolo la variante de ale e versiunea 6.2... nu mai stiu dar e singura care incepe cu 6.2 k intri acolo il doalandezi si pe progamu ila poti doalanda orce vrei melodii videoclipuri si te poti uitata la filme si la radio poti sa te joci jocuri etc incearca si ai sa vezi si |: SARBATORI FERICITE si bft