| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.Am si eu o intrebare, in legatura cu serialul The Vampire Diaries.De ce sezonul 3 are mai putine episoade, adica de ce nu se termina, nu sunt celelalte episoade si nu stiu cum se termina serialul.Cand vor aparea si celelalte episoade din sezonul 3. Dau funda pentru cel mai bun raspuns si adevarat.Pa si toate cele bune la toti.

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Buna. inca mai apar episoade din sezonul 3. urmatorul episod (Episodul 11 - Our Town) va aparea pe 13 ianuarie. episoadele ar trebui sa apara saptamanal (cel putin pana termina sezonul asta)

2 răspunsuri:
| SaRRaMea explică:

Buna, am 3: 1. Daca apare anul acesta, 2. Daca esti sigura ca apare, 3. Daca apare, unde va aparea mai exact. Sper ca poti sa imi raspunzi.Pa si toate cele bune.

| ellai a răspuns (pentru SaRRaMea):

Serialul il gasesti pe site-ul vplay. ro.la caregoria colestii. pentru a vedea seriale pe site trebuuie sa iti faci cont dar este gratis. cand dai la serial iti apare acolo data cand va aparea urmatorul episod.