| MeAndMe1000 a întrebat:

Dupa ce se termina serialul Vampire Knight Guilty pe animax, v-a aparea sezonul 3, Vampire Knight Destiny?
Am sa dau funda la raspunsul corect dupa ce se v-a termina Vampire Knight Guilty.Am sa vad atunci care raspuns e corect, daca apare senozul 3 sau nu.

5 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Repet, nu exista sezonul 3! Vampire Knight Guilty este deja terminat. Nu v'a exista al treilea sezon, nu are rost sa continue povestea, desi daca ar fi fost sa fie, s'ar baza pe povestea dintre Yuuki si Zero.

| Alexandra00034Matei a răspuns (pentru SMA):

Dar tu de unde stii? crying [ Fara suparare big grin ]

| Киркел a răspuns:

Ok, da asta a fost acum 5 anișori si el tot nu a apărut. Care e ideea sa i facă și trailer dacă nu mai apare nimic

| Alexandra00034Matei a răspuns:

Nu vreau sa se termine! crying Imi place la nebunie! Oare, dar oare o sa apara sezonul 3? Eu, am sa ma uit la AXN SCIFI daca mai incepe ca da la reclame dar nu zice cand si la ce ora... crying(( broken heart(

| diana_2521 a răspuns:

Altii spun ca va mai aparea sezonul 3 dar nu au specificat cand