| BumtSii a întrebat:

Tot face reclama pe PrimaTV la filmele acelea de Craciun care le da intr-o perioada. Ma rog.Si nu le-am retinut. Mi le puteti spune si mie daca le stiti va rog!

Răspuns Câştigător
| UniCool a răspuns:

Sigur, poftim programul filmelor disney de Craciun http://www.primatv.ro/......ma-tv.html

pup, uni

1 răspuns:
| Flori a răspuns:

Aveam lista gata facuta, caci nu am rabdare pana atunci, desi unele filme le mai vazusem. Uite aici lista.Am adaugat si titlul original, la filmele la care am stiut.
*Poveste trasnita de Craciun(Scrooged)
*Glob de Craciun(Snowglobe)
*Magia zapezii(Snow 2: Brain Freeze)
*Sarbatori in catuse(Holiday in Handcuffs)
*Fiica lui Mos Craciun(Santa Baby)
*Darul de Craciun
*Fantasia
*Echipa de catei(Snow Buddies)