| GabbVonMeth a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare un pic mai ciudata, dar..Acum ceva ani am vazut un film genial cu o colega dar nu mai tinem legatura asa ca nu pot sa o intreb cum se numea si eu nu-mi mai amintesc titlul. Poate daca il descriu un pic o sa va sune cunoscut :3
Este un film horror de prin 2010 cu 5 tipe adolescente care sunt inchise intr-o scoala religioasa posedata si spre final mor fiecare rand pe rand.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Posibil sa fie 5ive Girls an:2006 sau se mai gaseste sub numele original 5Brujas.

| GabbVonMeth explică (pentru CristianCRS):

Exact 5ive Girls este! Mersii mult. Funda!

1 răspuns: