| ccriss a întrebat:

as vrea sa stiu cum fac ca atunci cand pun un film pe cd sa pun si subtitrarea?

Răspuns Câştigător
| MariusToc a răspuns:

Foloseste freemake video converter

| ccriss explică (pentru MariusToc):

Cum salvez filmu?

5 răspunsuri:
| MariusToc a răspuns:

Alegi in in bara de jos in ce format sa salvezi (avi, mp4, Apple, blu ray, dvd etc.)

| roland2948 a răspuns:

Cel mai simplu este ashampoo burning studio.Dar trebuie sa ai grija ca filmu sa aiba numele identic cu subtitrarea.De exemplu Titanic.avi si subtitrarea Titanic.srt. Pui aman doua pe cd dai burn si e gata.Bafta

| RazvanBaranguta a răspuns:

Daca filmul este facut in alta limba decat romana atunci da.
Daca nu ai subtitrarea, o poti descarca de pe internet.
O pui la fel ca filmul.