| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare Pretty Little Liars? Este un serial frumos? Merita sa-l vad? big grin Si daca stiti spuneti-mi cate sezoane are si cate episoade are fiecare sezon. Ms^^

2 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Pretty Lillte Liars este un serial foaarte frumos si interesant...merita vazut. Pana acum are 2 sezoane. Primul sezon are 22 de episoade iar al doilea pana acum doar 12 episoade.

| Mwha a răspuns:

Merita vazut! e un serial gen mister pentru ca prietena fetelor e moarta { nu se stie sigur } pentru ca cineva care scria la sfarsit A. { numele ei era Alison} le tot trimetea messaje cu secretele lor, pe care sigur le stiau numai ele si Alison! Sez. 1 are 22 ep. iar sezonul 2 are 12. o sa se faca un ep special de hallowen. Fundiza?