| Babyfuckyou a întrebat:

cei care se uita la intalnirea inimilor cum vi se pare noul sezon cu noi rezidenti?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

A devenit din ce in ce mai interesaNT happy., am vazut seriaLul mai departe si o sa apara ridhima. happy nu stiu prea multe, dar e super love struck

| Babyfuckyou explică (pentru toxik):

o sa apara ridhima pe la episodul 500 cam asa si dupa aia va veni si armaan:X:X

8 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Primul sezon mi se parea mai frumos pentru ca imi placea mult de Armaan i Ridhima cand erau impreuna, dar si sezonul acesta este frumos, si asta imi place. Te face un pic mai sezonul 2, mai ales ceea ce se intamla cu Nikki. Abia astept sa apara Ridhima.

| lilicutza0009 a răspuns:

Daaa...e bunicel nu chiar ca sez 1 dar totusi e ceva... oricum personajele aste sunt facute mai mult pe baza celor din sez 1(sid cu tammana,yuvi cu naina, JP)seamana mult cu cele din sez 1, dar ma bucur ca o sa apara riddhima in ep 507 adica pe 23 decembrie si armaan in 556 cu toate ca riddhima se va casatori cu sid ma consoleaza faptul ca in final iubirea lor va invinge si riddhima va ramane cu armaan asa cum trebuia sa se intample de la inceput big grin

| Babyfuckyou explică (pentru lilicutza0009):

Aici ai dreptate...:X:X

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Eu am vazut tot serialul si cu unele episoade subtitrate...e interesant.dar e si trist faptul ca ridhima vrea sa ramana cu sid, naina pleaca apoi pleaca si Yuvraj cu Suvarna sora li sid in America.dar pana la urma Ridhima ramane cu Arman.Pacat cu nu prea mai apar vechii rezidenti Anjali apare ocazional.love struck

| biancutsa_7385 a răspuns:

Era mai frumos inainte...

| Babyfuckyou explică (pentru biancutsa_7385):

Da stiu era mai frumos inainte dar acum in sezonul nou se intampla exact cum s-a intamplat in sezonul trecut adica cum sau cunoscut sid cu tamana exact ca si ridhima si armaan

| biancutsa_7385 a răspuns (pentru Babyfuckyou):

Iti multumesc happy